Pracovná obuv

Pracovná obuv je dôležitá pre zabezpečenie bezpečnosti a spolu s pracovným oblečením zabezpečuje kompletnú bezpečnosť a zdravie pracovníka.

Na pracovné oblečenie a rovnako aj na pracovnú obuv sa kladú zvýšené nároky. Pracovná obuv slúži ako prevencia pred vznikom úrazov, ale musí byť pohodlná na nosenie. Pracovná obuv je na nohách niekoľko hodín, preto je pohodlie a príjemné nosenie dôležitou súčasťou požiadaviek na pracovnú obuv.

Obuv si vyberáme podľa pracovného prostredia, kde sa bude zamestnanec pohybovať najčastejšie. Špecializovaný internetový obchod bormis.sk má vo svojej ponuke pracovnú obuv pre všetky odvetvia a pracovné kategórie. Oblečenie na ochranu pracovníkov je vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré sú zárukou skutočnej ochrany a bezpečia. Doprajte svojim zamestnancom maximálnu ochranu! Všetky produkty sú zdravotne bezpečné.

Biela zdravotná obuv je vhodná pre zdravotnícke zariadenia a potravinársky priemysel.  Obuv má ortopedické účinky na chodidlá. Pre maximálne pohodlie je obuv navrhnutá pre pohodlné a rýchle obúvanie.

Pánske a dámske pracovné sandále sú priedušné a pohodlné. Vďaka kvalitnému spracovaniu sú vhodné na prácu v teplejšom počasí, alebo v predajniach. Pri pracovných sandáloch oceníte jednoduchosť obúvania.

Na prácu v zimnom období potrebujete špecifickú zimnú pracovnú obuv. Tá má svoje špecifiká v tepelnej izolácii. Zimná pracovná obuv je vyrobená z priedušných materiálov. Využitie si nájde v stavebníctve a poľnohospodárstve.

Ak hľadáte kvalitu za prijateľnú cenu, bormis.sk je správna voľba. Veľký výber odevov, obuvi a doplnkov pre vašu firmu, gastro prevádzku ale tiež kutila či hobby majstra. Veľké skladové zásoby sú garanciou flexibilného prispôsobenia sa vašim požiadavkám. Sú zárukou rýchleho dodania – vyberie si skutočne každý.

24 869 thoughts on “Pracovná obuv